SM systém Workshop

Čo sa na kurze naučíte:
Naučíte sa správne prevedenie 11 základných cvikov SM systému, ktoré môžete následne precvičovať v pohodlí domova.

Viac o metóde SPS sa dozviete na spiralstabilization.com

Kto kurz vedie:
Kurzom Vás prevedie certifikovaný fyzioterapeut s viac ako 5 ročnou praxou (SM systém, DNS, ai.)

Pre koho je kurz určený:
Cvičenie je určené pre všetky vekové kategórie s chronickými alebo akútnymi ťažkosťami, či už krčnej alebo driekovej chrbtice. Výborné výsledky sú dosahované pri skolióze, alebo problémoch s platničkami. Kurz je vhodný taktiež pre každého v rámci prevencie bolestí chrbta.

V čom je SM systém výnimočný:
Slúži na úpravu svalovej dysbalancie, čiže korekciu držania tela, posilnenie hlbokého stabilizačného systému a na nácvik správnych pohybových stereotypov. SM systém využíva princíp trakčnej sily a tým sa vyvíjaný tlak na platničku zníži. Správnou aktiváciou svalových reťazcov sa zabezpečí úplné zastabilizovanie chrbtice pri pohybe. Vyhodou SM systému je, že na cvičenie potrebujete len lano a chuť cvičiť.

Kde sa bude kurz konať?
V priestoroch Falcon 1 CrossFit, Prievozská 34, Bratislava (Hneď vedľa McDonalds)

Kedy sa kurz koná:
Momentálne nie je naplánovaný žiadny termín

Kapacita kurzu:
max. 8 ľudí

Čo si mám priniest:
Športové oblečenie (tepláky, tričko). Cvičí sa v ponožkách.

Aká je cena kurzu?
30 Eur s DPH

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti X-WOD s.r.o. Sídlo: Fučíkova 8, 903 01 Senec, IČO: 47984911. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.