Je samozrejmosť, že u nás nájdete
len tých najlepších.
Takých, ktorí pochopia, že ste mali ťažký deň v práci a preto vás nebudú do ničoho tlačiť. Budú kvalifikovaní na to, aby vytvárali atmosféru akou je známy CrossFit Senec. Preto nemusia mať titul ani špeciálne vzdelania. My si ich vychováme a vždy ich budeme podporovať v ďalšom vzdelávaní. Budú vás inšpirovať a na tréningoch motivovať a pristupovať k vám individuálne.
Ivan Švec
``Šport je mojou súčasťou``

IVAN ŠVEC

Manažér prevádzky
Education: CrossFit Level 1 Trainer

Ivan Švec

Manažér prevádzky
Crossfit Level 1 Trainer

Ku CrossFitu som sa dostal pred piatimi rokmi. Páčil sa mi a stále sa mi páči to, že nie je stereotypný a každý tréning rozvíja niečo iné. Môj primárny cieľ, s ktorým som išiel na prvý tréning bol, že sa chcem do budúcna cítiť dobre, zdravo a mať svaly tak, ako každý chalan v mojom veku. Časom som zistil, že to nie je len o cvičení, ale aj o socializácii a posúvaní vlastných limitov. 

K trénovaniu som sa dostal pred dva a pol rokom v CrossFite Senec, vďaka čomu som sa stal súčasťou tímu aj vo Falcon 1 CrossFit. 

Spoločnosť sa vyvíja raketovým tempom a s tým sú spojené sedavé zamestnania, nedostatok času na cvičenie a v konečnom dôsledku nedostatok času na seba samých. Vnímam to ako chybu, a preto sa stotožňujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí. 

Andrej Gažo
``Som športový nadšenec telom aj dušou``

ANDREJ GAŽO

Coach
Education: The Gymnastics Course

Andrej Gažo

Coach

Po dlhých rokoch futbalu a iných športoch som zakotvil pri CrossFite, ktorému sa venujem posledných 9 rokov. Od prvého momentu som si CrossFit tréningy obľúbil a táto radosť trvá dodnes. Rôznorodosť, náročnosť, efektívnosť, pozitívny vplyv na zdravie sú presne tie benefity, ktoré som od športu očakával. CrossFit v kombinácii s inými športovými aktivitami ich dokonale spĺňa.

Skúsenosti, ktoré som športom nazbieral, sa snažím posunúť ďalej vám ako účastníkom CrossFit tréningov. Dokázať, že vek je len číslo a ísť si za svojím cieľom a možnosťami. Ako člen tímu Falcon 1 CrossFit verím, že spoločnými silami dokážeme zlepšiť naše zdravie a posunúť naše limity čo najďalej.

Marek Bielik
``Správna technika pri cvičení je základ úspechu``

MAREK BIELIK

Coach

Marek Bielik

Coach

CrossFit som objavil asi pred piatimi rokmi, keď som hľadal všestranný šport, ktorému by som sa začal venovať. Páčilo sa mi, že každý tréning vyzeral úplne inak a časom som zistil, že jednotlivé cviky sa dajú robiť oveľa efektívnejšie a jednoduchšie so správnou technikou. Veľkou výhodou a motiváciou bola komunita ľudí, ktorá ku CrossFitu nepochybne patrí, a ktorá často motivuje k výkonom na tréningoch.

S trénovaním som začínal ako tréner zjazdového lyžovania detí a pred dvomi rokmi som začal s trénovaním CrossFitu v Banskej Bystrici. V súčasnosti vediem skupinové tréningy vo Falcon 1 CrossFit.

Pri tréningoch sa sústredím na správne prevedenie jednotlivých cvikov, pričom mojou obľúbenou časťou je vzpieranie. Podľa môjho názoru je CrossFit pre každého človeka, ktorý sa chce správne hýbať a cítiť lepšie vo svojom tele.

Tamara Korenačková
``Najviac ma teší, keď šport ľudí spája``

TAMARA KORENAČKOVÁ

Coach
Education: CrossFit Level 1 Trainer

Tamara Korenačková

Coach
CrossFit Level 1 Trainer

Šport je súčasťou môjho života už od malička. Od 4 rokov som začala trénovať vrcholovo športovú gymnastiku. 

Ku CrossFitu som sa dostala v roku 2017 a tréningy som si hneď obľúbila. Páčila sa mi kombinácia viacerých športov a mohla som využiť všetko, čo som mala natrénované z gymnastiky. CrossFitu som sa začala venovať súťažne, mám za sebou niekoľko súťaží na Slovensku a v zahraničí. 

O svoje skúsenosti a vedomosti som sa chcela podeliť, takže po úspešnom absolvovaní kurzu CrossFit Level 1 Trainer som sa stala trénerkou. Momentálne pôsobím aj ako rozhodkyňa a trénerka športových gymnastiek. 

Na každom tréningu sa snažím dať ľuďom maximum toho, čo som sa naučila a čo mne pomáha sa zdokonaľovať. 

Pre mňa je najväčšia radosť vidieť ľudí rôzneho veku a športovej výkonnosti odchádzať spokojných po spoločnom tréningu. CrossFit je hlavne o dobrom pocite, komunite a priateľstve. Veľmi ma teší, že môžem byť súčasťou tímu Falcon 1 CrossFit

Vlado Didik
``Šport je mojou vášňou``

VLADO DIDIK

Coach

Vlado Didik

Coach

Už od útleho detstva som mal rád akýkoľvek športový pohyb. Futbal sa stal prvým športom, ktorý bol pre mňa viac ako iba hobby. Venoval som sa mu dlhé roky, až kým som nezačal študovať na vysokej škole.  Bolo to práve počas týchto rokov, čo sa vo mne začal prebúdzať aj záujem o bodybuilding ako kult fyzickej krásy (to súviselo s vekom :)), ale aj doplnok k futbalu.

Prvá dlhodobá odhodlanosť prišla však po tom, čo som ako absolvent dostal od svojho zamestnávateľa permanentku do fitnesscentra, čo zmenilo moje nastavenie a vytvoril sa skutočne pevný návyk k tejto železnej hre. Po rokoch nekonečných sérii pumpovania s partiou kamarátov ma neskôr zaujal koncept hybridných silovo-kondičných tréningov a v roku 2016 finálne aj CrossFit. Pamätám si svoj prvý ONRAMP – každý pohyb, čo sme robili. Doma som si totiž všetko zapísal a potom tieto poznámky odovzdával svojim kamarátom v našom domácom fitku.

Spolu je to už neuveriteľných vyše 10 rokov, čo sa bez prestávky venujem nejakej forme cvičenia s činkou. Toto zahŕňa aj nespočetne veľa hodín strávených samoštúdiom, keďže tento šport vo mne rýchlo vytvoril obrovskú vášeň k sebapoznaniu a napredovaniu (občas už hraničiacou s obsesiou), ktorú snáď pozná každý atlét podobného zamerania.

Na CrossFite sa mi páči jeho obrovská všestrannosť (kondícia, sila, mobilita), ktorá vám otvára dvere ku akejkoľvek ďalšej fyzickej aktivite.

Rovnako dôležitá je však aj komunita – ľudia, ktorí tento šport dávajú na úplne iný level a kvôli ktorým sa každý deň teším na tréning, či už ako atlét alebo tréner. CrossFitu skutočne verím a nie len iba ako spôsobu získania vytúženej fyzickej krásy, ale aj dlhodobého zdravia, fyzického i mentálneho, aby sme si mohli čo najdlhšie užívať mladý potenciál našich tiel bezstarostne a bezbolestne, a udržali krok s našimi deťmi či vnúčencami.

``Rada ľuďom pomáham objavovať zdravý štýl života``

STEPHANIE SZIGHARDTOVÁ

Coach

Vzdelanie: Študentka FTVŠ
1. Kvalifikačný stupeň – Tréner vo Fitness a kulturistike
Škola drepu, Zdravý chrbát

Stephanie Szighardtová

Mojím cieľom v trénovaní je vybudovať v ľuďoch pozitívny vzťah k športu a k celkovému zdravšiemu životnému štýlu, aby pohyb zaradili do svojich životov nie len na mojich tréningoch, ale aby sa to stalo ich neodmysliteľnou potrebou.

Práca trénerky ma veľmi napĺňa a robí šťastnou, hlavne keď môžem byť malou súčasťou a priložiť ruku k takej veľkej premene pre človeka po vnútornej aj vonkajšej stránke.

Celkové zdravie u ľudí a kvalita života sa neposúva dobrým smerom, môžeme to vidieť na každoročnom náraste obezity a poklesu fyzickej aktivity. Nie je nič vzácnejšie ako žiť zdravý život, a preto sa stotožňujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí.

``Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode``

TERÉZIA STRAKOVÁ

Coach

Vzdelanie:

Tréner Fitness 1. kvalifikačného stupňa

Terka Straková

Športom rôzneho druhu sa venujem už odmalička. V 16 rokoch som prišla prvýkrát do Fitnescentra s cieľom vybudovať si lepšiu postavu, čo ma priviedlo až na Majstrovstvá Slovenska v Bikini Fitness, kde som sa umiestnila na 3. mieste v juniorskej kategórii.

Už dávno som pochopila, že Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode.

Po rokoch skúseností som sa rozhodla moje skúsenosti a vedomosti posunúť ďalej a začala som sa venovať trénovaniu ľudí. Momentálne som trénerkou Fitness 1. kvalifikačného stupňa.

Trénovanie ľudí ma napĺňa, baví ma pomáhať ľudom v dosahovaní ich cieľov.