Je samozrejmosť, že u nás nájdete
len tých najlepších.
Takých, ktorí pochopia, že ste mali ťažký deň v práci a preto vás nebudú do ničoho tlačiť. Budú kvalifikovaní na to, aby vytvárali atmosféru akou je známy CrossFit Senec. Preto nemusia mať titul ani špeciálne vzdelania. My si ich vychováme a vždy ich budeme podporovať v ďalšom vzdelávaní. Budú vás inšpirovať a na tréningoch motivovať a pristupovať k vám individuálne.
``Šport je mojou súčasťou``

IVAN ŠVEC

Head Coach
CrossFit Level 1 Trainer

Ivan Švec

Head Coach
Crossfit Level 1 Trainer

Ku CrossFitu som sa dostal pred piatimi rokmi. Páčil sa mi, a stále sa mi páči to, že nie je stereotypný a každý tréning rozvíja niečo iné. Môj primárny cieľ, s ktorým som išiel na prvý tréning bol, že sa chcem do budúcna cítiť dobre, zdravo a mať svaly tak, ako každý chalan v mojom veku. Časom som zistil, že to nie je len o cvičení, ale aj o socializácií a posúvaní vlastných limitov. 

K trénovaniu som sa dostal pred dva a pol rokom v CrossFite Senec, vďaka čomu som sa stal súčasťou tímu aj vo Falcon 1 CrossFit. 

Spoločnosť sa vyvíja raketovým tempom a s tým sú spojené sedavé zamestnania, nedostatok času na cvičenie a v konečnom dôsledku nedostatok času na seba samých. Vnímam to ako chybu, a preto sa stotožňujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí. 

``Šport je mojou súčasťou``

BIBIÁNA VEČEŘOVÁ

Coach

Tréner 5. kvalifikačného stupňa
Semináre: Biomechanika vzpierania, Banská Bystrica, 2016
Kurzy: Klasická a športová masáž, Bankovanie

Bibiána Večeřová

S CrossFitom som začala po tom, ako sa rozpadol volejbalový klub, v ktorom som pôsobila. Hľadala som vhodnú alternatívu športu, ktorý by ma bavil. S CrossFitom som sa prvý krát  stretla počas štúdia na FTVŠ a už vtedy ma oslovil, takže som sa rozhodla prihlásiť na skupinový tréning. Som veľmi rada, že mi CrossFit vstúpil do života. Vďaka nemu som disciplinovanejšia, cítim sa skvele, mám väčšiu sebadôveru a spoznala som vďaka nemu mnoho skvelých ľudí.

Už od malička som chcela ľuďom pomáhať. Tešia ma aj malé pokroky, ktoré na tréningoch robia naši členovia a som rada, že som si vybrala profesiu trénera, pretože ma to veľmi baví. Pre Falcon 1 CrossFit  som sa rozhodla práve preto, lebo máme rovnaký cieľ – pomáhať a zlepšovať ľuďom život prostredníctvom pohybovej aktivity.

Mojim cieľom je zlepšiť kvalitu života čo najväčšiemu počtu ľudí, motivovať ich a inšpirovať.

JINDŘICH TOVARYŠ

Coach

Vzdelanie:
FTVŠ odbor tréner fitness a učitel TV
Crossfit LVL1 (Miláno, Varšava)
CrossFit gymnastics (Budapest)
CrossFit weightlifting (USA)

Úspechy:
2012,2013 a 2014 Fittest in Slovakia
2012 a 2013 CrossFit individual regionals (Kodaň)
2012 az 2017 viacero vrcholových európskych súťaží

Jindřich Tovaryš

S CrossFitom som začal asi medzi prvými na Slovensku a to ešte počas štúdia trénera vo fitness na FTVŠ v roku 2010. Už po pár tréningoch som na sebe cítil zmenu a to hlavne na mojich tréningoch ľadového hokeja a takisto aj v ostatných športoch, ktorým sme sa venovali počas výučby. V roku 2011 som absolvoval seminár level 1 v Taliansku a začal sa ďalej vzdelávať aj v tomto odvetví. Pôsobil som headcoach v rôznych gymoch v Bratislave ale až vo Falcon1 som našiel tú správnu priateľskú atmosféru, ktorú každý hľadá či už pred alebo po práci. Mojim cieľom je pomôcť ľuďom dosiahnuť ich požadovaný cieľ. Či už hľadajú “len” dobrý pocit počas tréningu, zlepšiť svoju kondíciu, vytvarovať postavu alebo prípadne až dosiahnuť výsledky v športovom CrossFite.

PETER ‘’KLOFFI'' KLOPAN

Coach

Peter ‘’Kloffi'' Klopan

V dnešnej dobe prehnaného komfortu ľudia radi zabúdajú na to, že ich telo je jediné miesto kde musia žiť celý život… a predsa keď si kúpim nové Lamborghini , budem sa oň ukážkovo starať a tankovať len prémiové palivo a presne takúto starostlivosť si zaslúži aj naše telo, aby sa z neho to Lamborghini skôr či neskôr stalo!

Zlepšiť život 1000 ľudom je obrovská  myšlienka, a keď mi  Robo dal možnosť priložiť ruku k dielu, TAK POĎME TEDA NA TO!?

STEPHANIE SZIGHARDTOVÁ

Coach

Vzdelanie: Študentka FTVŠ
1. Kvalifikačný stupeň – Tréner vo Fitness a kulturistike
Škola drepu, Zdravý chrbát

Stephanie Szighardtová

Mojim cieľom v trénovaní je vybudovať v ľuďoch pozitívny vzťah k športu a k celkovému zdravšiemu životnému štýlu, aby pohyb zaradili do svojich životov nie len na mojich tréningoch, ale aby sa to stalo ich neodmysliteľnou potrebou. Práca trénerky ma veľmi napĺňa a robí šťastnou, hlavne keď môžem byť malou súčastou a priložiť ruku k takej veľkej premene pre človeka po tej vnútornej aj vonkajšej stránke.

Celkové zdravie u ľudí a kvalita života sa neposúva dobrým smerom môžeme to vidieť na každoročnom náraste obezity a poklesu fyzickej aktivity. Nie je nič vzácnejšie ako žiť zdravý život a preto sa stotožnujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí.

Váš úspech, moja radosť

BORIS LEŠKO

Coach

Vzdelanie:

Fakulta telesnej výchovy a športu UK v Bratislave v odbore kondičný tréner IV. kvalifikačného stupňa

IAAF KID´S ATHLETICS COACHES –tréner detskej atletiky

Kurzy :

škola drepu ,škola vzpierania

seminár DNS

Boris

K športu mám blízko už od mojich základoškolských čias. Na škole som sa zapájal do všetkých športových súťaží a popri tom som reprezentačne hrával basketbal za Pezinok. V neskoršom veku som sa začal zaujímať o Fitness a práve to ma doviedlo k mojej záľube – CrossFitu. Práve myšlienka CrossFitu, teda všestranného rozvíjania sa ma pri tomto športe drží dodnes.

Nakoľko je šport mojou celoživotnou vášňou, rozhodol som sa študovať na Fakulte telesnej výchovy a športu, kde som dosiahol 4. kvalifikačný stupeň v odbore Kondičné trénerstvo.

V úlohe trénera sa pohybujem 5 rokov. Mojim trénerským cieľom je zlepšovať ľudom život po fyzickej, ako aj psychickej stránke. Myslím si, že ma škola dostatočne pripravila na túto úlohu a preto sa stotožňujem s myšlienkou zlepšiť život čo najväčšiemu počtu ľudí, s ktorou žije celý Falcon 1 CrossFit Team.

Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode.

TERÉZIA STRAKOVÁ

Coach

Vzdelanie:

Tréner Fitness 1. kvalifikačného stupňa

Terka

Športom rôzneho druhu sa venujem už odmalička. V 16 rokoch som prišla prvýkrát do Fitnescentra s cieľom vybudovať si lepšiu postavu, čo ma prividelo až na Majstrovstvá Slovenska v Bikini Fitness, kde som sa umiestnila na 3. mieste v juniorskej kategórii.

Už dávno som pochopila, že Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode.

Po rokoch skúseností som sa rozhodla moje skúsenosti a vedomosti posunúť ďalej a začala som sa venovať trénovaniu ľudí. Momentálne som trénerkou Fitness 1. kvalifikačného stupňa.

Trénovanie ľudí ma napĺňa, baví ma pomáhať ľudom v dosahovaní ich cieľov.