Je samozrejmosť, že u nás nájdete
len tých najlepších.
Takých, ktorí pochopia, že ste mali ťažký deň v práci a preto vás nebudú do ničoho tlačiť. Budú kvalifikovaní na to, aby vytvárali atmosféru akou je známy CrossFit Senec. Preto nemusia mať titul ani špeciálne vzdelania. My si ich vychováme a vždy ich budeme podporovať v ďalšom vzdelávaní. Budú vás inšpirovať a na tréningoch motivovať a pristupovať k vám individuálne.
``Šport je mojou súčasťou``

IVAN ŠVEC

Manažér prevádzky
CrossFit Level 1 Trainer

Ivan Švec

Head Coach
Crossfit Level 1 Trainer

Ku CrossFitu som sa dostal pred piatimi rokmi. Páčil sa mi, a stále sa mi páči to, že nie je stereotypný a každý tréning rozvíja niečo iné. Môj primárny cieľ, s ktorým som išiel na prvý tréning bol, že sa chcem do budúcna cítiť dobre, zdravo a mať svaly tak, ako každý chalan v mojom veku. Časom som zistil, že to nie je len o cvičení, ale aj o socializácií a posúvaní vlastných limitov. 

K trénovaniu som sa dostal pred dva a pol rokom v CrossFite Senec, vďaka čomu som sa stal súčasťou tímu aj vo Falcon 1 CrossFit. 

Spoločnosť sa vyvíja raketovým tempom a s tým sú spojené sedavé zamestnania, nedostatok času na cvičenie a v konečnom dôsledku nedostatok času na seba samých. Vnímam to ako chybu, a preto sa stotožňujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí. 

STEPHANIE SZIGHARDTOVÁ

Coach

Vzdelanie: Študentka FTVŠ
1. Kvalifikačný stupeň – Tréner vo Fitness a kulturistike
Škola drepu, Zdravý chrbát

Stephanie Szighardtová

Mojim cieľom v trénovaní je vybudovať v ľuďoch pozitívny vzťah k športu a k celkovému zdravšiemu životnému štýlu, aby pohyb zaradili do svojich životov nie len na mojich tréningoch, ale aby sa to stalo ich neodmysliteľnou potrebou. Práca trénerky ma veľmi napĺňa a robí šťastnou, hlavne keď môžem byť malou súčastou a priložiť ruku k takej veľkej premene pre človeka po tej vnútornej aj vonkajšej stránke.

Celkové zdravie u ľudí a kvalita života sa neposúva dobrým smerom môžeme to vidieť na každoročnom náraste obezity a poklesu fyzickej aktivity. Nie je nič vzácnejšie ako žiť zdravý život a preto sa stotožnujem s myšlienkou zlepšiť život 1000 ľudí.

Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode.

TERÉZIA STRAKOVÁ

Coach

Vzdelanie:

Tréner Fitness 1. kvalifikačného stupňa

Terka

Športom rôzneho druhu sa venujem už odmalička. V 16 rokoch som prišla prvýkrát do Fitnescentra s cieľom vybudovať si lepšiu postavu, čo ma prividelo až na Majstrovstvá Slovenska v Bikini Fitness, kde som sa umiestnila na 3. mieste v juniorskej kategórii.

Už dávno som pochopila, že Fitness nie je len o fyzickej kráse, ale aj o zdraví a psychickej pohode.

Po rokoch skúseností som sa rozhodla moje skúsenosti a vedomosti posunúť ďalej a začala som sa venovať trénovaniu ľudí. Momentálne som trénerkou Fitness 1. kvalifikačného stupňa.

Trénovanie ľudí ma napĺňa, baví ma pomáhať ľudom v dosahovaní ich cieľov.