Prečo FALCON 1 ?

“máme dušu a máme cieľ”

Ako aktívny športovec som vždy mal vnútornú motiváciu na osobný rast. Moja osobná túžba sa preniesla aj do môjho poslania a ako zakladateľ CrossFit Senec mám exaktný merateľný cieľ: zlepšiť život jednej tisícke ľudí. Nie športovcov, ale bežných ľudí. Mám radosť, že sa misia postupne plní. Nadšenie našej crossfit komunity je totiž nákazlivé. Rovnako, ako náš spoločný cieľ.

Registruj sa a pridaj sa k nám.

Staň sa členom Falcon1 CrossFit komunity. Staň sa svojím lepším ja.

CrossFit cesta aj
životný štýl.

Vytvorili sme spolu s klientom jedinečný vizuál naprieč širokým existujúcim spektrom farieb ktorý zapadol do jednoduchého konceptu. Zobrazenie je vyhovujúce aj pre mobilné zariadenia.

Pravidelný pohyb = ZDRAVIE

Náš tím trénerov sa snaží inšpirovať ľudí, aby sa ich život stal lepší a kvalitnejší vďaka pravidelnému pohybu. Všetko ostatné, ako silné a pružné telo a výborná kondícia sú už len čerešničkou na torte, ktorá s pravidelným pohybom úzko súvisí.

Búrame mýty, staviame zdravie od 6 do 65+.

V Crossfit Senec búrame mýtus, že crossfit je len pre vrcholových športovcov. Ako? Dôkazom je viac ako 240 spokojných a nadšených členov od veku 6 rokov až po seniorov nad 65 rokov. Vždy si budeme stáť za tým, že crossfit je naozaj pre všetkých – a tak to bude aj u nás vo Falcon 1 Crossfit.

Skutočný produkt je LEPŠIE A ZDRAVŠIE JA.

Prvé výsledky už v priebehu 2-3 týždňov, ak budete dodržiavať pravidelný tréningový proces. Netreba sa vzdať, ale treba myslieť pozitívne. Robíte to pre seba a to je ten najväčší bonus. Vidieť svoj pokrok Vás bude motivovať do ďalšieho tréningu.